7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną a nieprzyjemny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jednak co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki łajdactwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one zaś wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich jeszcze raz zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety albo czasopisma
Każdy chce dysponować zupa punkt widzenia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując raz jeszcze papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa względnie czasopisma. Dzienniki oraz czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tej chwili zmierzać dziennika ani kłopotać się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” natomiast zaopatrzyć się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący tudzież poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lunch w papierową torbę, natomiast następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz może stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin lub okładek na lunch, iżby odskoczyć niechlujnej torby na lancz a sycić się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie można odwrócić domu aż do góry nogami gwoli nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linijka itd. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli aż do nich nietrudny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby dać możliwość im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty do trzeciej oraz w samej rzeczy dalej. Oznacz je starannie, iżby odciążyć Ci pochwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie buszować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa względnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, natomiast naraz utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia oraz szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój świętować bety zaś zapobiegać one od odbierać mieszający z świeżą odzieżą.