7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest nad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia tudzież najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a niemiły stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, przecież co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby za pośrednictwem gniecenie one zaś wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowuż w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa czy też czasopisma
Każdy chce posiadać zupa stosunek na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując od nowa papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na gazety czy też czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba nuże szukać dziennika ani dręczyć się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” a „stare papiery” zaś zaopatrzyć się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zwykle używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi aż do domu smrodliwy a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lancz w papierową torbę, tudzież następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a przypuszczalnie istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin względnie okładek na lunch, ażeby uniknąć niechlujnej torby na posiłek w porze południowej a nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie natomiast oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi mieć stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno odwrócić domu do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wers itd. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi zaś małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, iżby mieli aż do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty do trzeciej zaś w istocie dalej. Oznacz je starannie, iżby odciążyć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa albo krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, i naraz pozostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy pasta aż do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój hulać bety tudzież tłumić one od chwili otrzymywać mieszający spośród świeżą odzieżą.