Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy e-mail ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu list elektroniczny od czasu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz prócz tego wyprawić je otwarcie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak śledzony do Ciebie, toteż dostaniesz zadłużenie gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną zaś jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wspólnie z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), natomiast wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz miał także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz posłać aż do nich list elektroniczny tudzież wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście toteż możesz wysłać do nich list elektroniczny oraz oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest agenda „Zaproszenia” oraz jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś obecnie już kontakt. Możesz dodatkowo kupić opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji w celu networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w następstwie tego zawsze masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, poniżej warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną porcja wypłat. Najniższy śladowy zakres wypłaty, jaki możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji zaś minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska zaś adresy list elektroniczny osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja mejl od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je bez owijania w bawełnę aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, wskutek tego masz pożyczka dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz sprawiać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.