Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od momentu Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wyekspediować je dosadnie aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, lecz śledzony aż do Ciebie, zatem dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast w jakim stopniu prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, jak jeden mąż spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 do 5), i wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch plus informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak wobec tego możesz wyprawić do nich poczta elektroniczna zaś wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy plus dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście zatem możesz wyekspediować do nich list elektroniczny a zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie począć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” a kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny stanowić osoby, spośród którymi miałeś w tej chwili uprzednio kontakt. Możesz dodatkowo nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypuszczalnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w następstwie tego zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną przez Twój łącze partnerski do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, jaki możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, gdy Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji zaś minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy poczta elektroniczna osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je wprost aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, w związku z tym masz kredyt w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy bilans spełni wybrane minimum.