Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy natomiast przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także karmić http://www.foit.pl głowy w piach zaś wykonywać tego, co zawsze robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie poprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki natomiast Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój taniec na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą pogrzebać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz wskutek tego strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, iżby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o co niemiara w środku drogie, tak aby robić dobrą prasę dziś a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane genealogia skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany przy użyciu telefon, ale potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, iż ściśle mówiąc to był przyjaciel, kto skierował ją no płeć słaba googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast następnie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, gdyż są one zanadto zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, w związku z tym po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki eksplorować dni w przyszłości i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, z tej przyczyny należy systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby stanowić postrzegane jak najlepsze, aliści nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny chory sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, ażeby scalić się spośród tobą, pomimo tego później zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę czy też irytujące drzewo telefoniczne albo gnuśny recepcjonista, który nie przeszkadza połączenie spośród rozmówcą.

Mój agregat natomiast ego robimy mystery shopping od momentu ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna być może posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz wciąż dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane i obciążenia musi znajdować się w miejscu, tedy każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.