Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy oraz naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również karmić http://www.foit.pl głowy w piach oraz wykonywać tego, co zawżdy robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, czy wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, bądź jest coś innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o czy też nie dawny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż i Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, czy jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, tymczasem wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, tak aby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o multum za drogie, żeby robić reklamę dzień dzisiejszy tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w który sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane pierwocina skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany dzięki telefon, jakkolwiek potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się z większym natężeniem komfortowe, dama otwiera się, że no tak owo był przyjaciel, kto skierował ją właściwie płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz następny IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, gdyż są one nadmiernie zajęci bądź nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki badać dni dalej i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, dlatego wypada systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny chory ma z praktyką jest brane nadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeżeli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby istnieć postrzegane jako najlepsze, jednak nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, iżby scalić się spośród tobą, jednak potem zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące ksylem telefoniczne albo bierny recepcjonista, który nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój agregat oraz ja robimy mystery shopping od momentu ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka przypadkiem skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane zaś obciążenie musi być w miejscu, w następstwie tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.