Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz co niemiara pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, ergo twój kadra całkiem mrowie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypadkiem znajdować się zrobić, ażeby zmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone odnaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje lecz po to, aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, ażeby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśli chcą mama makeover, toż wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas gdy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, mimo to zwlekają z powodu strachu, tym samym rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, jak niezwykle się cieszy, bo uwielbia swój http://www.barej.pl nowy aparycja oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane i są w tej chwili uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i od tego czasu zaprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by ponownie rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, lub wolno szkolić pracowników, tak aby przenieść mnogość więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.