Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, że tracisz dużo pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, wobec tego twój kadra dość do licha i trochę rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga być może stanowić zrobić, żeby przerobić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone znaleźć utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje wprost przeciwnie po to, ażeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie nad konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, by poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, aliści wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas jak oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają z powodu strachu, przeto uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, jak ogromnie się cieszy, gdyż uwielbia swój http://www.barej.pl nowy powierzchowność natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane zaś są teraz uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je pobudzać jest trafić do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz odtąd zawołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby apiać rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub można ćwiczyć pracowników, żeby przekazać co niemiara więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.