Jak przekabacić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, ale za bardzo wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat zaś pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten rafa dosyć bez trudu poprawić, żeby powiększyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co faktycznie tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić zazdrość u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, iż przewyższający aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo wyszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, pod ręką minimalnym bólu i dyskomforcie, i iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się skutkiem tego uczuciami. Pacjent zadbany chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na poprzednio w charakterze na osobie zaś iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością oraz szacunkiem i, bez owijania w bawełnę mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny chory poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, i oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w czasie pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, doświadczony tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl przejść za pośrednictwem recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, tudzież od tego czasu przyuczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go używać życia przy użyciu cały czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się także fachowy w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, oraz od tego czasu poręka ich, iż jest to nader popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć również wytrawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt sporo czasu pośrodku tym, kiedy dyskutant dotarł aż do Ciebie, oraz tym podczas gdy przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu kontynuować badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej ewentualnie porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego oraz owszem dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia natomiast pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo urzędowy plik informacyjny dla pacjentów, który zawiera list od Ciebie tudzież odręczny dopisek od czasu koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy oraz zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, żeby zobaczyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, prawie już Cię poznał i pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten badania pojawiają się one daleko w wyższym stopniu gotowy, by ogłosić „tak” do Ciebie.