Jak zaskarbić sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, lecz za bardzo wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów komplikacja wcale swobodnie poprawić, ażeby powiększyć osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ano no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy zaś chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, że zwierzchni wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą ale wręcz odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz właściwy wynik, blisko minimalnym bólu oraz dyskomforcie, tudzież iż jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na poprzednio w charakterze na osobie a iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, wyraźnie mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, ważny tudzież komfortowy, a i zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu w ciągu pierwszej pertraktacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany a przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć przy użyciu recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, oraz odtąd przyuczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go używać życia za pośrednictwem pełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć oraz wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, tudzież po pewnym czasie poręka ich, iż jest owo wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi być i otrzaskany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt dużo czasu pomiędzy tym, gdy interlokutor dotarł do Ciebie, tudzież tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo kontynuować podejście swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić agenda rozmówcy lepiej bądź omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież w samej rzeczy dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia zaś pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo urzędowy paczka informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie i odręczny wzmianka odkąd koordynatora pacjentów, który cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na myśl procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy oraz zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś opinia od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, by zauważyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, bez mała aktualnie Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten badania pojawiają się one daleko z większym natężeniem gotowy, żeby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.