Kredytowanie szpitali jest podróżą, natomiast nie celem

W obecnym scenariuszu, stan jest największym motorem dla każdej firmy, by oprzeć się sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną spośród takich branż, gdzie forma opieki nie może być narażone na strata w ciągu wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest niesłychanie pełen energii tudzież działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych i technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość raz za razem słyszymy o słabej opiece powyżej pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym postać usług medycznych staje się koniecznością, i akredytacja jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym przy użyciu organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu a poprawy jakości, wydajności natomiast skuteczności. Technecon Healthcare, w charakterze doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na skroś wewnętrzną ocenę obiektów zaś procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, zaś także pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, gdy plus prowadzi przez bieg akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest przyrzeczenie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych a skrócenie czasu pobytu w szpitalu.

Kto prawdopodobnie się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która aktualnie funkcjonuje
Chętni do przyjęcia odpowiedzialności w ciągu poprawę jakości opieki
Preferowana jest zrzeszenie zarejestrowana względnie licencjonowana przez odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie spośród ustalonymi standardami
Badanie zanim oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego przez Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów i standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości natomiast parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych spośród procesami w tym momencie stosowanymi z wykorzystaniem szpital
Analiza tudzież specyfikacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni ugościć inicjatywę w tworzeniu chęci wśród pracowników, dać możliwość odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników oraz umożliwić obligacja z ich strony zaś ożywiać natomiast katalizować kierowanie zmianą.

Korzyści spośród akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, i tym samym zwiększenie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza zagrożenie wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy gwoli personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację spośród ubezpieczeniem zaś stronami trzecimi.
Zapewnia wiara natomiast pewność między pacjentów na skroś zapewnienie im dostępu do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna ponad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą nieprzerwanie stawiać stan opieki http://www.przyjemski.eu natomiast zapewniać odpowiedniość z normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji zrzeszenie akredytująca otrzyma informacje, iż informacja placówka w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, nie prędzej być może utrzymywać się podjęta orzeczenie o ponownym badaniu ewentualnie cofnięciu akredytacji. Podczas gdy wyjście do akredytacji nie jest łatwa aż do pokonania, wsio czego potrzebuje to ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.