Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, tylko może, firmy obudzą się a dostrzegą symptomatyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą plus firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę wartość tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, niemniej jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, i firmy starają się zaangażować każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś płeć słaba powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieuchronny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski naraz wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja współmałżonka zaś ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, oraz pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, iż załoga pierwszej linii są fundamentem firmy i dotyczyć ich dobrze, oraz nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli przemożny sztama pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: procedura pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec i traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz wciąż niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr jak nagrodę, dlatego wykorzystują pracowników a fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram uregulowanie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę zaś jest rozpatrywany przy użyciu Senat, nawet jeżeli być może mieć tylko niewielki ważność na okup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na okup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu dzięki piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał odkrycie w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz w mgnieniu oka je porzucił oraz wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od tych frazesów.