Praktyki od czasu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od dobrego do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest pewien rozdział, który jest nie inaczej apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem z wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nierzadko wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, ale są w istocie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, który wymaga wysiłku, by się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; niemniej podczas gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa zgodnie z innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się odrzucić bieg budowania tudzież w tym momencie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakowoż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, w związku z tym próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty a w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, i chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne względnie przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, wobec tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dość długo, tak aby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, który byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby ulokować plan w miejscu, aby je pielęgnować, ergo słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, ażeby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują wiara spośród tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, ażeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, wobec tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz przejść za pomocą swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych tedy więcej pacjentów zrobić owo samo oraz naprawdę w dalszym ciągu tudzież owszem dalej.

Więc chwilowo masz bieg a schemat, jaki buduje rozpęd, skutkiem tego masz żelazny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja rutyna działa gdy poprawnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie zachować się burze konkurencji i COVID a co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy zaś kłopotów.