Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, natomiast jest pewien rozdział, jaki jest naprawdę apropos naszej branży, iż chciałem się zanim spośród wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, niemniej jednak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, aliści są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; jakkolwiek podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się odrzucić tok budowania zaś aktualnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, więc próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby otrzymać natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, w związku z tym skaczą z tego do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają wcale długo, aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, gdyby ulokować odwzorowanie w miejscu, iżby je pielęgnować, tedy słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, by wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki i dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które wciąż się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następny określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują ufność z tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, iżby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udzielać na własnych platformach społecznych, zatem inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast odbyć z wykorzystaniem swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych w takim razie więcej pacjentów zrobić to samo i w samej rzeczy w przyszłości a no tak dalej.

Więc w tym momencie masz tok a schemat, jaki buduje rozpęd, toteż masz stały ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, ażeby Twoja rutyna działa gdy porządnie naoliwiona maszyna, która może dochować się burze konkurencji tudzież COVID a lada co innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.