Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę jak opłacalny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie tudzież z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, oraz nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To nuże nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz aktualnie na swoje pomagier całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz wziąć czas wolny natomiast nadal mieć błogość ducha wiedząc, iż Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby oblecieć jest zmienić osobisty kadra w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, oraz istnieje istotna różnica między „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy zdobyć pewne rzeczy, w ciągu jak rząd kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza natomiast wizję, w tamtym czasie Twój całość staje się adekwatny spośród TWOIM celem.

Będą wielbić pracować gwoli Ciebie a wygrywać w celu Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą być tego częścią, bo owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć za błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie natomiast prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby łapać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował gwoli nich natomiast przynosił nieugięty rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty natomiast doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak jak ta jedna sposób jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca znów zaś raz jeszcze i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy postęp praktyki przez relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój wspaniały model biznesowy byłby:

Prawie pod każdym względem kierowany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący format tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / względnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większa część chirurgów, twoja obecna świat wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia wyjąwszy swoją praktyką, bo czują się niezależnie od kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, ponieważ nie wiedzą, jak rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, by ich wprawa pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości informacja … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, żeby przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na zaawansowanie praktyki.