Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę gdy zyskowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, natomiast nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest lecz praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje asystent całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz wziąć wolne a nadal mieć zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby opaść jest przerobić swój kadra w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest lecz menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dochrapać się pewne rzeczy, podczas jak władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, to masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza oraz wizję, wówczas Twój kompleks staje się słuszny z TWOIM celem.

Będą wielbić pracować dla Ciebie tudzież osiągać gwoli Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz tudzież chcą istnieć tego częścią, skoro owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa natomiast prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich odwzorowanie pracował w celu nich i przynosił nieugięty rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak dalece ta jedna strategia jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, przecież niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy pacjent wraca po raz kolejny i znów natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy rozbudowa staż na skroś relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by dama wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój bardzo dobry model biznesowy byłby:

Prawie kompletnie kierowany za pomocą Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwa razy większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / czy też która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia poza swoją praktyką, jako że czują się abstrahując od kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, gdyż nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, ażeby ich praktyka pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby zrealizować swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na postęp praktyki.